Vanglamüüride taga uut karistust ootaval
Mihhail Hodorkovskil pole enam võimalik väita, nagu tegutsenuks ta läänelike
reeglite järgi.
Eelmisel kuul võttis Vene võimude tihedate rünnakute alla jäänud audiitorfirma PricewaterhouseCoopers tagasi naftafirma Jukos kümne aasta aruanded, väites, et uute asjaolude ilmsiks tulles selgus Jukose pidev valetamine firmale, kirjutas Päevaleht Online.
PwC ootamatu ning harukordse sammu põhjustas kuudepikkune riigiorganite surve, kus firmat süüdistati Jukose "petuskeemis" osalemises ja mille tõttu oleks firma võinud jääda ilma õigusest Venemaal tegutseda.
Jukose endine tegevdirektor ning finantsdirektor kinnitasid aga ühisavalduses, et pole hoidnud audiitorite eest varjus mingit informatsiooni, vaid töötasid Jukose ja selle tütarettevõtete arvelduse süsteemi välja koos PwCga.
Nendesamade arvelduste eest ootab ettevõtte rajanud Mihhail Hodorkovskit rahapesu süüdistusel täiendav 15aastane vangistus.
Seotud lood
Pankrotistunud Jukose vara müüdi Rosneftile
selle tegelikust hinnast 43,4% odavamalt, vahendas Lenta.ru investeerimisfirma
Brokerkreditservis (BKS) analüüsi.
Moodsad laolahendused sisaldavad lisaks digitaalsele tarkvarale ning robottõstukitele pool- ja täisautomaatseid riiulisüsteeme, tornladusid ning komplektseid turvalahendusi, mis lahendavad kogu ettevõtte siselogistika. Willenbrock Baltic OÜ projektijuht Jaan Viita rõhutab, et oluline on vaadata siselogistikat tervikuna, sest vaid nii saab välja töötada maksimaalset kasu toova terviklahenduse.