Fortaco avab õiglase ülemineku fondi toel Narva uue tehase
Narvas rasketööstusetele teraskonstruktsioone ja nende osi tootev Fortaco Estonia OÜ avab uue täiustatud tootmisliinidega tehase, millega luuakse järgmise aasta lõpuks üle 50 töökoha.
Fortaco Estonia juhi Larissa Šabunova sõnul kasvab tootmisvõimsus investeeringu toel ligi neljandiku võrra. Foto: Andras Kralla
Laienemisega seoses investeerib Fortaco Estonia nüüdisaegsesse masinaparki 8 miljonit eurot, millest õiglase ülemineku fondi toetus moodustab 2 miljonit, seisab pressiteates.
Narva ühe suurima tehase, metallitöötlemisettevõtte Fortaco peadirektor Larissa Šabunova ütleb, et on end ise üles töötanud. Ta õpib pidevalt. Ja sealhulgas naisjuhtimist – see teema on talle eriti lähedane. Pärast Stanfordis õppimist sai temast oma tehase naiste mentor.
Ettevõte investeeris keevitusrobotisse, CNC-pinkidesse ja kraanadesse
Hindade ja tootmismahtude kasv kergitas Narvas tegutseva metallitööstuse Fortaco Estonia müügitulu mullu 40% võrra enam kui 74 miljoni euroni. Ettevõte investeeris mullu seadmetesse 3 miljonit eurot.
Fortaco Estonia OÜ ja Systemair AS sõlmisid lepingu, mille kohaselt laiendab Fortaco Estonia oma tegevust Systemairile kuuluvasse Well Technology hoonesse. Ettevõte investeerib üle 7 miljoni euro.
Eesti kapitalil põhinev logistikaettevõte Via Express omab transporditeenuse osutamises enam kui 10-aastast kogemust. Ettevõte garanteerib klientidele täpsed tarneajad ning kauba kahjustamata kohalejõudmise. Nii tava- kui ka režiimikaupu vedavale Via Expressile on omistatud kvaliteedi-, toiduohutuse- ning keskkonnajuhtimise ISO-sertifikaadid.