• 28.10.21, 14:00

Saku Metall Allhanke Tehase uus juht Gerth Kivima: kaalusin nii plusse kui miinuseid

Tööstussektor seisab silmitsi mitmete väljakutsetega – toorainekriis, tööjõupuudus ja palgasurve. Augustis metallitööstuse Saku Metall Allhanke Tehas juhina alustanud Gerth Kivima ütleb, et mõtles enne tegevjuhi ametisse asumist läbi plussid ja miinused ning võttis neljaks nädalaks aja maha, et uuteks väljakutseteks jõudu koguda.
Saku Metall Allhanke Tehase uus juht Gerth Kivima.
  • Saku Metall Allhanke Tehase uus juht Gerth Kivima. Foto: Saku Metall Allhanke Tehas AS
Varem AS-i Saku Metall Allhanke Tehases inseneri ja arendusjuhina töötanud Gerth Kivima otsustas ettevõttesse naasta. Juunis 2021 alustas ta ettevõtte tegevjuhina – see on positsioon, millele Kivima on ammu mõelnud.

Seotud lood

Uudised
  • 09.03.21, 11:16
Masina- ja metallitööstuse palga TOP 30 | Millised ettevõtted maksavad parimat palka?
Tööstusuudised võttis Äripäeva Infopanga koostatud masina- ja metallitööstuse kvartaliraportist välja tööstusharu 30 suurimat tööandjat ja nende neljanda kvartali keskmised brutotöötasud.
Uudised
  • 22.06.17, 11:51
Trammiliini pikendamine Jürini aitaks lahendada tootmistöötajate transpordiprobleemi
Saku Metalli allhanketehase juhi Rain Johansoni sõnul on tootmistöötajate transport Tallinnast Rae valda kasvanud suureks probleemiks ja seda aitaks lahendada näiteks trammitee pikendamine Jürini.
Uudised
  • 21.02.18, 11:59
Tootmise digitaliseerimine Saku Metallis: targad lahendused ja pidev töö
Lifti-, rongi-, elektroonika- ja kaitsetööstusele õhukesest lehtmetallist tooteid valmistava Saku Metall Allhanke Tehas ASi juht Rain Johanson selgitab intervjuus, kui kaugele on tehases jõutud tootmise digitaliseerimisega ja mida tähendab pretensioonikas eesmärk Tööstus 4.0.
  • ST
Sisuturundus
  • 21.12.24, 17:14
Alumiiniumi igavene elu algab joonestuslaual. Kuidas kavandada korduvkasutatavaid tooteid?
Alumiinium on 100% taaskasutatav materjal ja taaskasutatud alumiiniumist uute toodete valmistamine nõuab vaid 5% esmase alumiiniumi tootmiseks kulunud energiast. Seetõttu on oluline tagada, et kogu tarbimisjärgne alumiiniumijääk jõuaks tagasi ringlusesse. Ringmajanduse võtmeks on toote elutsükli planeerimine juba joonestuslaual – taaskasutatavatest materjalidest toodete kujundamine, mis kestavad kauem ja mida saab lahti võtta ning taaskasutada.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele