• 20.02.15, 15:11
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Eesti Energia  panustab tuleviku inseneridesse

Eesti Energia alustab arenguprogramm Insenergia, mille raames saab 15 insenerialade tudengit teadmisi tipptehnoloogia valdkonnas.
Programmiga soovitakse noori talente ette valmistada juhtivinsenerideks ja tippjuhtidek, kellega asendada tulevikus pensionile siirdujaid ning mehitada uusi projekte.
Insenergia programmis osalejad lahendavad Eesti Energia inseneridest mentorite abil insenertehnilisi ülesandeid, mis nõuavad loovust, pühendumist, analüüsi, tõhusat meeskonnatööd, põhjalikku infokogumist ja veenvat esitlemisoskust. Kaasused, mida osalejad lahendama hakkavad, on reaalsed Eesti Energiaga seotud arendusteemad, mis on hetkel töös või tulevad töösse lähitulevikus.
Insenergia kestab viis kuud, veebruarist juunini 2015. Selles osalevad insenerivaldkondade tudengid Tallinna Tehnikaülikoolist, Tartu Ülikoolist ning mõnedest välisülikoolidest.
Möödunud aastal pakkus Eesti Energia praktikavõimalusi ligi 250 õppurile ning toetas stipendiumitega 10 noore õpinguid kutsehariduse, bakalaureuseõppe ning magistriõppe tasandil.

Seotud lood

Uudised
  • 26.05.15, 11:12
Huvi targa elektritarbimise vastu kasvab
Eesti Energia klientide tagasiside ja e-kanalite kasutamise statistika kinnitab, et huvi elektritarbimise analüüsimise vastu on kasvamas.
Uudised
  • 06.03.15, 12:00
Eesti Energia investeeris keskkonnahoidu
Eesti Energia keskkonnainvesteeringud ulatusid 2014. aastal 28,5 miljoni euroni. Pea neljandik investeeringutest oli seotud õhuheitmete vähendamisega. Keskkonnatasusid maksti riigile 60,3 miljonit eurot.
  • ST
Sisuturundus
  • 21.12.24, 17:14
Alumiiniumi igavene elu algab joonestuslaual. Kuidas kavandada korduvkasutatavaid tooteid?
Alumiinium on 100% taaskasutatav materjal ja taaskasutatud alumiiniumist uute toodete valmistamine nõuab vaid 5% esmase alumiiniumi tootmiseks kulunud energiast. Seetõttu on oluline tagada, et kogu tarbimisjärgne alumiiniumijääk jõuaks tagasi ringlusesse. Ringmajanduse võtmeks on toote elutsükli planeerimine juba joonestuslaual – taaskasutatavatest materjalidest toodete kujundamine, mis kestavad kauem ja mida saab lahti võtta ning taaskasutada.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele