• 13.08.07, 14:42
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Energiateema peletas enamiku riigikogulasi saalist

Kuigi täna toimunud riigikogu erakorralisele istungile registreeris ennast 91 rahvasaadikut, jooksis saal ligi 2,5 tundi kestnud arutelu lõpuks tühjaks.
Istungi kokkukutsunud Rohelised sattusid oma kütuse- ja energiamajandust puudutavat eelnõud esitledes terava küsimustelaviini alla. Kuna aga saali oli istungi lõpuks jäänud vaid kolmandik saadikutest - opositsionäärid - siis jäi ka eelnõude arutelu pooleli.
Ligi 2,5 tunnise energiaarutelu suutsid välja kannatada vaid 36 saadikut, 65 päevitunud riigikogulast, kes ennast alguses istungile "kirja panid", kadusid saalist arutelu jooksul.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 31.01.25, 11:35
Ettevõtete territooriumid peidavad endas palju tuleohutusriske – kuidas neid maandada enne, kui käib päriselt „pauk“?
Ühe ettevõtte alalt ehitusmaterjalide või kütuse vargus on ärile suur kahju. Kui süttib tootmishoone või masin, võib see tähendada mitu miljonit varakahju ning halvemal juhul ohtu inimeludele. Varajane riskide maandamine ja mitu sammu ette mõtlemine võib õnnetuse korral päästa terve äritegevuse.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele