Rahvusvaheline elektroonikatööstusettevõte Incap avalikustas täna kestlikkusaruande, mis annab ülevaate kogu grupi fookustest vastutustundlike äripraktikate osas.
- Incapi president Otto Pukk. Foto: Incap
Incapi rahvusvaheline grupp avaldab tänavu juba kolmandat aastat kestlikkuse raporti. Incapi presidendi Otto Puki sõnul on kestlik äritegevus üks Incapi prioriteete. “Arendame enda tegevust kestlikust arengust lähtuvalt. Eelmisel aastal keskendusime Incapis eelkõige CO2 heitkoguste arvutamisele ja aruandlusele, et valmistuda aruandlusnõuete karmistumiseks. Omalt poolt tervitame igati seda, et üha rohkem ettevõtteid pööravad tähelepanu kestlikule arengule ja soovime, et see leviks veelgi laiemalt,” sõnas Pukk.
Seotud lood
Eesti riiki tuleks turundada ka tööstusriigina, leiab elektroonikatööstuse Incap Corporationi president ja tegevjuht Otto Richard Pukk vastuses Tööstusuudiste arvamusliidrite küsitlusele. Elektroonikasektoris laiemalt Pukk aga tänu taastuvenergia ja tarkade kodulahenduste arengule langust ei ennusta.
Möödunud aastal kasvas Kuressaares asuva Incapi elektroonikatööstuse emafirma rahvusvahelise grupi käive 55 ja ärikasum 49 protsenti. Ettevõte prognoosib kasumi kasvu ka tänavu.
Kuressaares tegutseva Incap Estonia elektroonikatootmistehase ajutisest juhist Margus Jakobsonist sai täna nõukogu heakskiidul ettevõtte alaline juht.
Eesti kapitalil põhinev logistikaettevõte Via Express omab transporditeenuse osutamises enam kui 10-aastast kogemust. Ettevõte garanteerib klientidele täpsed tarneajad ning kauba kahjustamata kohalejõudmise. Nii tava- kui ka režiimikaupu vedavale Via Expressile on omistatud kvaliteedi-, toiduohutuse- ning keskkonnajuhtimise ISO-sertifikaadid.