Rahvusvaheline elektroonikatööstusettevõte Incap avalikustas täna kestlikkusaruande, mis annab ülevaate kogu grupi fookustest vastutustundlike äripraktikate osas.

- Incapi president Otto Pukk. Foto: Incap
Incapi rahvusvaheline grupp avaldab tänavu juba kolmandat aastat kestlikkuse raporti. Incapi presidendi Otto Puki sõnul on kestlik äritegevus üks Incapi prioriteete. “Arendame enda tegevust kestlikust arengust lähtuvalt. Eelmisel aastal keskendusime Incapis eelkõige CO2 heitkoguste arvutamisele ja aruandlusele, et valmistuda aruandlusnõuete karmistumiseks. Omalt poolt tervitame igati seda, et üha rohkem ettevõtteid pööravad tähelepanu kestlikule arengule ja soovime, et see leviks veelgi laiemalt,” sõnas Pukk.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Eesti riiki tuleks turundada ka tööstusriigina, leiab elektroonikatööstuse Incap Corporationi president ja tegevjuht Otto Richard Pukk vastuses Tööstusuudiste arvamusliidrite küsitlusele. Elektroonikasektoris laiemalt Pukk aga tänu taastuvenergia ja tarkade kodulahenduste arengule langust ei ennusta.
Möödunud aastal kasvas Kuressaares asuva Incapi elektroonikatööstuse emafirma rahvusvahelise grupi käive 55 ja ärikasum 49 protsenti. Ettevõte prognoosib kasumi kasvu ka tänavu.
Kuressaares tegutseva Incap Estonia elektroonikatootmistehase ajutisest juhist Margus Jakobsonist sai täna nõukogu heakskiidul ettevõtte alaline juht.
Tulevikukindel tööstus vajab hooneid, mis on nutikalt planeeritud, energiatõhusad ning lihtsalt kohandatavad vastavalt muutuvatele vajadustele. Need omadused ei taga mitte ainult efektiivset tootmist, vaid aitavad ka hoida püsikulusid kontrolli all ja tagavad hoone pikaajalise kasutatavuse.