Briti majanduslehe Financial Timesi ja Statista koostatud Euroopa kasvuettevõtete edetabelisse jõudis tänavu kolm Eesti ettevõtet, kõrgeima koha sai Fractory.
- 2021. aasta lõpus sai Fractory juht Martin Vares ka parima noore juhi tunnustuse, mille andis üle president Kersti Kaljulaid Foto: Eero Vabamägi / Postimees / Scanpix
Pingereas 32. koha hõivanud tööstust digitaliseeriva Fractory juht Martin Vares tõdes, et säärane tähelepanu võiks ettevõttele hoogu juurde anda.
„Kui suured ja usaldusväärsed väljaanded märgivad ära, siis ikka jääb inimestele silma. Sellest ettevõtte edukus nüüd ei sõltu, aga klientidele ja koostööpartneritele tekitab tunde, et on meiega kindlates kätes,” ütles ta. Vares meenutas, et varem on samas pingereas tugevalt esinenud näiteks Bolt.
Briti majanduslehe andmetel oli Fractory aastane liitkasvumäär (CAGR) 209,4 protsenti, vaadeldavaks perioodiks oli 2018–2021. Ettevõtte müügitulu kasvas selle ajaga 220 000 eurolt üle 6,5 miljoni euro.
Seotud lood
Tean omast kogemusest, et vale inimese palkamine võib osutuda kulukaks mitte ainult ettevõttele, vaid mõlemale osapoolele, kirjutab Fractory kaasasutaja ja tegevjuht Martin Vares.
Eesti metallitööstusettevõte Fractory peatab USA turule sisenemise plaani ja keskendub edaspidi vaid Euroopa turule, teatas ettevõte.
Metallitööstusettevõte Fractory jätkab oma pilvepõhise tootmise platvormiga laienemist Ameerika Ühendriikides.
Suurim innovatsioonitapja on hirm, rääkis Fractory looja Martin Vares 19. oktoobril konverentsil Smart Manufacturing Meetup. "Laske lahti sõnast "parandama", sest me soovime ju luua," sõnas Vares.
Eesti kapitalil põhinev logistikaettevõte Via Express omab transporditeenuse osutamises enam kui 10-aastast kogemust. Ettevõte garanteerib klientidele täpsed tarneajad ning kauba kahjustamata kohalejõudmise. Nii tava- kui ka režiimikaupu vedavale Via Expressile on omistatud kvaliteedi-, toiduohutuse- ning keskkonnajuhtimise ISO-sertifikaadid.