Mihkel Tammo lahkus Ettevõtluse Arendamise Sihtasutusest (EAS), sest tema juhitud ettevõtlus- ja innovatsioonikeskus suleti.

- Mihkel Tammo Foto: Raul Mee
EASi ja KredExi ühendasutuse loomine tõi organisatsiooni sisemisi muudatusi, mille hulgas oli ka ettevõtlus- ja innovatsioonikeskuse sulgemine ning ülesannete jagamine erinevate juhtide vahel. Mihkel Tammo nendib, et tegu oli õige sammuga, sest keskuse töömaht kasvas ajas üsna suureks ja jagamine oli mõistlik. Talle pakuti ka väärikat asenduskohta, kuid huvipuuduse tõttu jäi see vastu võtmata. Tammo on intervjuus avaliku sektori suhtes aga kriitiline ja tunnistab, et ametkond kipub tegelema tagajärgedele reageerimisega, mitte parema tuleviku loomisega. Ta avaldab ka oma edasised plaanid, mis on suuresti seotud ka tööstussektoriga.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Tammo: rohepöördega saab algust teha igaüks
Rohetiigri eestvedaja ning EASi ettevõtluse ja innovatsiooni keskuse direktori Mihkel Tammo sõnul võib igaüks soovi korral rohepöördega algust teha ja kevadel avatakse tööstusettevõtetele ka spetsiaalne ärimudeli rohepööramise meede.
Eesti on liiga väike riik selleks, et teha kõike, aga seda me üritame endiselt, arvab Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse (EAS) värske ettevõtluse ja innovatsioonikeskuse direktor Mihkel Tammo. "Vajame fookust," rääkis ta hiljuti Äripäeva raadio hommikuprogrammis.
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus (EAS) liitus koostööplatvormiga Rohetiiger, et töötada välja süsteemne tegevuskava, kuidas aidata ettevõtetel rohepöördega kohaneda ja sellest võita.
Tulevikukindel tööstus vajab hooneid, mis on nutikalt planeeritud, energiatõhusad ning lihtsalt kohandatavad vastavalt muutuvatele vajadustele. Need omadused ei taga mitte ainult efektiivset tootmist, vaid aitavad ka hoida püsikulusid kontrolli all ja tagavad hoone pikaajalise kasutatavuse.