• 17.08.10, 18:56
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Euroleib: kartellikahtlus tuleneb hinnatõusust

Euroleiva juht Margus Vilmre ütles, et prokuratuuri kartellikahtlus tuleb ilmselt leiva hinnatõusust, mis kellelegi ei meeldi.
"Ma arvan, et uurimine ei mõjuta tootjaid ega leivaliitu," rääkis Vilmre. Ta lisas, et leivatootjad pole omavahel rohkem koostööd teinud kui leiva propageerimine ja ühine messilkäimine," selgitas ta.
Vilmre tõdes, et võimalus, et kartellikahtlust tõukasid prokuratuuri uurima tootjad, mis ise leivaliitu ei kuulu, on olemas, kuid tõenäoliselt on kahtlus siiski alguse saanud hinnatõusu plaanist, sest hinnatõus ei meeldi kellelegi.
 

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 31.01.25, 11:35
Ettevõtete territooriumid peidavad endas palju tuleohutusriske – kuidas neid maandada enne, kui käib päriselt „pauk“?
Ühe ettevõtte alalt ehitusmaterjalide või kütuse vargus on ärile suur kahju. Kui süttib tootmishoone või masin, võib see tähendada mitu miljonit varakahju ning halvemal juhul ohtu inimeludele. Varajane riskide maandamine ja mitu sammu ette mõtlemine võib õnnetuse korral päästa terve äritegevuse.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele