• 05.07.22, 09:59

Harju Elekter sõlmis värske lepingu Stockholmi metroojaama uuendamiseks

Harju Elektri Rootsi tütarfirma Harju Elekter AB sõlmis Stockholmis ühistranspordi eest vastutava Region Stockholmiga 1,7 miljoni eurose elektriprojekti lepingu.
Harju Elektri tehas
  • Harju Elektri tehas Foto: Liis Treimann
Lepingu alusel uuendatakse Odenplani metroojaama alajaama 2024. aasta veebruariks. Harju Elektri uus projekt Stockholmi metrood haldava ja arendava Region Stockholmiga on börsifirma teatel koostööjätkuks 2020. aasta sügisel alguse saanud Slusseni metroojaama ning 2021. aasta kevadel alustatud Albano ja Rådhuseti metroojaamade ajakohastamisele. Metroojaamade rekonstrueerimine on osa ulatuslikust Stockholmi metrooliinide uuendamisest ja laiendamisest.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 25.03.25, 21:32
Tõstukite maaletooja Liftesti valikust leiab korvtõstuki iga töö jaoks
Kevaditi aktiviseerub töö ehitus- ja energiasektoris mis suurendab nõudlust erinevate tõstukite järele. Uute ja kasutatud tõstukite müügi ning hooldusega tegeleva ettevõtte Liftest OÜ tegevjuht Marek Lemsalu nendib, et nende hooaeg on hoogsalt alanud ja jätkuvalt esindab ettevõte Eestis kolme maailma tipptootja kaubamärke Ommelift, Socage ja JLG.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele