• 03.10.22, 11:50

Lisandväärtuse TOP 30 | Viies trüki- ja pakenditööstuses on lisandväärtus töötaja kohta üle 60 000 euro

Kokku viies trüki- ja pakenditööstuse ettevõttes ületas lisandväärtus töötaja kohta möödunud aastal 60 000 piiri. Pingerivis esikohal oleval ettevõttel on see pea 90 000 eurot, selgub värskest Äripäeva Infopanga koostatud trüki- ja pakenditööstuse aastaraportist. Kui suur on lisandväärtus konkurentide juures?
Suurima lisandväärtusega trüki- ja pakenditööstusettevõttes ulatub lisandväärtus ligi 90 000 euroni töötaja kohta.
  • Suurima lisandväärtusega trüki- ja pakenditööstusettevõttes ulatub lisandväärtus ligi 90 000 euroni töötaja kohta. Foto: Pexels
Väärib märkimist, et 30. positsioonil oleva ettevõtte lisandväärtus on enam kui 63 000 euro võrra väiksem kui esikohal oleval ettevõttel, selgub raportist.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 25.03.25, 21:32
Tõstukite maaletooja Liftesti valikust leiab korvtõstuki iga töö jaoks
Kevaditi aktiviseerub töö ehitus- ja energiasektoris mis suurendab nõudlust erinevate tõstukite järele. Uute ja kasutatud tõstukite müügi ning hooldusega tegeleva ettevõtte Liftest OÜ tegevjuht Marek Lemsalu nendib, et nende hooaeg on hoogsalt alanud ja jätkuvalt esindab ettevõte Eestis kolme maailma tipptootja kaubamärke Ommelift, Socage ja JLG.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele