• 18.11.21, 09:45

Keemiatööstuse TOP: võitja jaoks oli eelmine aasta nagu eksam

Keemiatööstuste edetabeli esikoha omanik AS Chemi-Pharm neljakordistas eelmisel aastal tootmismahtu. Ettevõtte tegevjuht Kristo Timberg nendib, et kokkuvõttes pakkus 2020. aasta ohtralt väljakutseid ja oli mõnes mõttes nagu eksam.
Oktoobris valiti Chemi-Pharm aasta ettevõtteks. Auhinna andis ettevõtte juhile Kristo Timbergile üle president Kersti Kaljulaid.
  • Oktoobris valiti Chemi-Pharm aasta ettevõtteks. Auhinna andis ettevõtte juhile Kristo Timbergile üle president Kersti Kaljulaid. Foto: Eesti Kaubandus-Tööstuskoda
“2020 oli Chemi-Pharmile üsna murranguline aasta. Kui nõudlus desinfitseerimisvahendite järele hüppeliselt kasvas, kerkis esile ka hulk probleeme, mida pidime igapäevaselt lahendama, et tagada haiglatele ja tervishoiuasutustele vajalikud desinfektsioonivahendid,” meenutab Timberg.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 26.03.25, 18:08
Tark tööstus vajab tulevikukindlat, energiatõhusat ja ajas kohandatavat hoonet
Tulevikukindel tööstus vajab hooneid, mis on nutikalt planeeritud, energiatõhusad ning lihtsalt kohandatavad vastavalt muutuvatele vajadustele. Need omadused ei taga mitte ainult efektiivset tootmist, vaid aitavad ka hoida püsikulusid kontrolli all ja tagavad hoone pikaajalise kasutatavuse.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele