Saku Õlletehase juhi Margus Kasteini kinnitusel on neil ressursid kasvava toodangumahu teenindamiseks olemas ning nad ei kaalu konkurendi A. Le Coqi eeskuju järgida, et kindlustada endale tooraine mõne senise tarnija ostmisega.
A. Le Coq teatas, et ostis 49%-lise osaluse ASis Karme, et tagada kasvavate müügimahtude siidrite ja long drinkide tootmiseks vajalik õunavein, mida Karme on seni tehasele tarninud. Saku Õlletehase juhi Margus Kasteini kinnitusel kasvas nende siidrite müük eelmisel aastal 80% ning long drinkide müük 5%, kuid tooraine probleeme ettevõte ei karda. Kasteina väitel on tehasel olemas teadmised, tehnoloogia ja ressurss õunaveini valmistamiseks ja 2007. aastast on Saku Õlletehas oma toodete jaoks õunaveini valmistanud ise. „Saku Õlletehas ei kaalu õnuaveini valmistamise ega mingil muul eesmärgil teiste tootmisüksuste ostmist Eestis,“ kinnitas Kastein. Ta lisas, et kuuludes Carlsberg Gruppi on meil alati võimalik endal puuduolev ressurss sisse osta mõnelt teiselt Carlsbergi ettevõttelt.
Seotud lood
Eile allkirjastati leping, mille kohaselt kuulub 49% AS Karme aktsiatest A. Le Coqile. A. Le Coq vajas tehast, et leida võimalused ja vahendid siidrite valmistamiseks vajaliku õunaveini tootmiseks.
Eesti kapitalil põhinev logistikaettevõte Via Express omab transporditeenuse osutamises enam kui 10-aastast kogemust. Ettevõte garanteerib klientidele täpsed tarneajad ning kauba kahjustamata kohalejõudmise. Nii tava- kui ka režiimikaupu vedavale Via Expressile on omistatud kvaliteedi-, toiduohutuse- ning keskkonnajuhtimise ISO-sertifikaadid.