• 20.08.08, 21:22
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Näppaja saab Põltsamaa Felixist kinga

Põltsamaa Felixi juht Anti Orav ütles aripaev.ee-le, et kui töötaja ettevõtte tagant varastamisega vahele jääb, sunnitakse ta töölt lahkuma.
Põltsamaa Felix müüb oma töötajatele tehases valmistatud kaupa kord nädalas, tehes seda väljaspool tootmisterritooriumi asuvas müügipunktis. Söödavat saab osta tavalise hinnakirja alusel, välja arvatud katsetootmisest tulnud ning defektse pakendiga tooteid, mille töötaja saab kätte omahinnaga, rääkis Orav.
Orav märkis, et Põltsamaa Felixis on varguste vältimiseks kasutusel turvasüsteem. "Ettevõte paikneb kinnisel G4S valvataval territooriumil, inimesed sisenevad ja väljuvad läbi turvavärava. Ligipääs ladudele on piiratud. Paigaldatud on territooriumi kattev videokaamerate võrk," täpsustas ta.
Töötajaid kontrollitakse valikuliselt ja vahel tehakse seda ka vihje põhjal, lisas Orav. Samas on avastatud vargused on väga väikesed ning ka kogu aasta lõikes märkimisväärset kadu pole.
Aripaev.ee küsis samas, mida ettevõte varguselt tabatud töötajaga teeb. "Reeglina lõpetame töölepingu," ütles Orav.

Seotud lood

Uudised
  • 20.08.08, 17:26
Maiustused ajavad töötaja südame kiiresti läikima
Magusatootja Marminton ASi juht Asso Lankots ütles aripaev.ee-le, et näksimine pole ettevõttes keelatud, kuid maiustused ajavad uutel töötajatel südame kiiresti läikima.
Uudised
  • 19.08.08, 18:00
Smarten tõrjub vargusi laiaulatusliku videovalvega
Smarten Logistics võitleb vargustega detailseid sisekorraeeskirju, laiaulatuslikku videovalvet ning töötajate pistelist läbivaatust kasutades.
Uudised
  • 19.08.08, 18:17
Rakvere Lihakombinaat jälgib töötajat turvakaamerast
Rakvere Lihakombinaadi turundusdirektor Liina Jaanson ütles aripaev.ee küsimustele vastates, et ettevõte jälgib töötajaid juba 10 aastat turvakaameratest, et nad tööandja tagant ei varastaks.
  • ST
Sisuturundus
  • 21.12.24, 17:14
Alumiiniumi igavene elu algab joonestuslaual. Kuidas kavandada korduvkasutatavaid tooteid?
Alumiinium on 100% taaskasutatav materjal ja taaskasutatud alumiiniumist uute toodete valmistamine nõuab vaid 5% esmase alumiiniumi tootmiseks kulunud energiast. Seetõttu on oluline tagada, et kogu tarbimisjärgne alumiiniumijääk jõuaks tagasi ringlusesse. Ringmajanduse võtmeks on toote elutsükli planeerimine juba joonestuslaual – taaskasutatavatest materjalidest toodete kujundamine, mis kestavad kauem ja mida saab lahti võtta ning taaskasutada.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele