Seekordses saates "Digipööre kaubanduses ja tööstuses" on külas Rimi sisemise tuleviku ärisuundade nõukogu liige Maris Rannus.

- Maris Rannus. Foto: Rimi Eesti Food
Räägime sellest, milliste innovatsioonidega puutuvad ostjad kokku Rimi müügisaalis kui ka lao ja logistika digitaliseerimisest.
Saates arutletakse ka selle üle, milline roll on tehisintellektil kaubanduses, kas ja millal kaovad poodidest müüjad ja töö võtavad üle robotid ning ka sellest, millised on peamised takistused äri digitaliseerimisel.
Saatejuht on Hando Sinisalu.
Roboti usaldamine on digitaliseerimisel suur väljakutse
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Kevaditi aktiviseerub töö ehitus- ja energiasektoris mis suurendab nõudlust erinevate tõstukite järele. Uute ja kasutatud tõstukite müügi ning hooldusega tegeleva ettevõtte Liftest OÜ tegevjuht Marek Lemsalu nendib, et nende hooaeg on hoogsalt alanud ja jätkuvalt esindab ettevõte Eestis kolme maailma tipptootja kaubamärke Ommelift, Socage ja JLG.