• 08.03.23, 14:13

Tööstur: Venemaa ei kao kuhugi, temaga tuleb edasi suhelda

Kuigi Ukraina sõjast ja sellest lähtuvatest sanktsioonidest tingituna on suhtlus Venemaaga muutunud väga palju keerulisemaks, ei tasu suhtlust naabriga siiski katkestada, märkis Hekoteki suuromanik ja juht Heiki Einpaul.
Heiki Einpaul.
  • Heiki Einpaul. Foto: Andras Kralla
Einpaul rääkis Ärpäeva raadio kolmapäevases hommikuprogrammis, et Venemaa naabrina ei kao kuhugi ja seetõttu peab ta oluliseks pigem suhete omamist ja teadmist, mida tasub sealt oodata. Hekotekil on Venemaal tütarfirma OOO Sorb.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 25.03.25, 21:32
Tõstukite maaletooja Liftesti valikust leiab korvtõstuki iga töö jaoks
Kevaditi aktiviseerub töö ehitus- ja energiasektoris mis suurendab nõudlust erinevate tõstukite järele. Uute ja kasutatud tõstukite müügi ning hooldusega tegeleva ettevõtte Liftest OÜ tegevjuht Marek Lemsalu nendib, et nende hooaeg on hoogsalt alanud ja jätkuvalt esindab ettevõte Eestis kolme maailma tipptootja kaubamärke Ommelift, Socage ja JLG.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele