27. aprillil toimunud Tööstuse klubi Kuusakoski tehase külastusel räägiti kulusäästliku jäätmekäitluse võimalustest tööstusettevõttes ning vaadati, mida teeb Kuusakoski kokkuostetud jäätmetega.
Tööstuse klubi Kuusakoskis
17 fotot
  • Tööstuse klubi Kuusakoskis
  • Foto: Ain Alvela

Seotud lood

Uudised
  • 27.04.12, 11:34
Jäätmekäitlus – koht, kus kulusid kokku hoida
Täna Kuusakoskis toimuva Äripäeva tööstuse klubi üritusel ütles ettevõtte Balti regiooni ostujuht ja juhatuse liige Marko Kippa, et kuluefektiivse jäätmekäitluse võtmesõna on kõigi jäätmeliikide käitlemist hõlmav kompleksteenus, jäätmete liigiti kogumine ja võimalikult suur maht.
Uudised
  • 27.04.12, 13:44
Toetust saavad vaid edukad
Oma jäätmekäitluse korraldamiseks hiljuti 3,8 miljonit eurot toetust saanud ja ise jäätmemajandusse üle 20 miljoni euro investeerinud Horizon Tselluloosi ja Paberi ASi keskkonnakaitse spetsialist Triin Raspel on seda meelt, et juba üle kümne aasta tagasi algatatud jäätmete taaskasutuse projektid on ennast tänaseks kuhjaga ära tasunud.
  • ST
Sisuturundus
  • 25.05.26, 15:17
Schneider Electricu juht: Eesti konkurentsivõime sõltub taskukohasest elektrist ja elektrifitseerimisest
Tänapäeva globaalses majanduses on juurdepääs taskukohasele ja usaldusväärsele elektrile muutumas otsustavaks konkurentsiteguriks. Eesti on Euroopa kontekstis heas positsioonis, kuid Schneider Electricu Põhjamaade ja Balti riikide piirkonna juhi Petr Hermanni sõnul sõltub edasine areng elektrifitseerimise kiirendamisest, võrguinfrastruktuuri tugevdamisest ja energiatõhususe parandamisest. Kuigi olulised sammud on juba astutud, „pole kõik veel tehtud,“ rõhutab ta, viidates vajadusele kiiremate investeeringute ja süsteemi ümberkujundamise järele.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele